Praga w 2 dni z Zakopanego, Krakowa i Katowic

Złota Praga - weekendowa wycieczka autokarowa z noclegiem w Pradze.

Praga znajduje się w samym sercu Europy, określana jest jako złota i magiczna. Położona niczym Rzym, na kilku wzgórzach ponad łagodnym łukiem Wełtawy. Nazwa miasta wywodzi się od słowa czeskiego práh, które oznacza próg domu. Słowa te powiązane są z gościnnością oraz otwartością na turystów. Praga słynie z przepięknej architektury, czaruje swoim urokiem turystów jak i mieszkańców. Celem naszej dwudniowej wycieczki jest pokazanie Państwu największych atrakcji i perełek, tak abyście mogli poznać tą wyjątkową stolicę Europy, jej tradycję, historię oraz liczne legendy.


Praga - galeria

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

DZIEŃ: 1:
09.30 przyjazd do Pragi – spotkanie z przewodnikiem, 5 godzin zwiedzania w tym ok. 40 minut czasu na odpoczynek, zakwaterowanie i obiadokolacja w hotelu, wieczorny rejs stakiem po Wełtawie.

DZIEŃ: 2:
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i 4 godziny zwiedzania, czas wolny, 15.30 - wyjazd z PragiTERMINY: wycieczka na zamówienie dla grup od 10 osób


WYJAZD: 00.01 w sobotę (wyjazd w nocy z piątku na sobotę) POWRÓT: ok. 00.00 w niedzielę


CENA:
Dorośli: 595zł
Studenci do 26 lat, młodzież, dzieci od 10 lat: 555zł
Dzieci 4-10 lat: 495złCena zawiera: przejazd autokarem na trasie Zakopane – Praga – Zakopane, opiekę pilota, przewodnika polskojęzycznego w Pradze – 2 dni wg programu, zakwaterowanie w hotelu ** lub *** - pokój dwuosobowy lub 3 osobowy w przypadku rodzin, obiadokolację w pierwszym dniu, śniadanie w drugim dniu, ubezpieczenie Signal Iduna KL i NNW, poczęstunek: kanapka+ woda 0,5l.

Dopłata do pokoju jednoosobowego: 50zł.

Dodatkowo płatne: Rejs statkiem po Wełtawie: 14€ dorośli/ 8€ dzieci 3-11 lat/ GRATIS dzieci do 3 lat; napoje do obiadokolacji.

Organizator nie odpowiada za zmianę cen wstępu w trakcie sezonu.UWAGA:

Warunki przekroczenia granicy będą zależne od zasad panujących w danym kraju na dzień realizacji wycieczki.

Przypominamy o obowiązku posiadania dokumentu stwierdzającego tożsamość podróżującego - paszportu lub dowodu osobistego. Obowiązek ten dotyczy również dzieci. Legitymacja szkolna nie jest dokumentem stwierdzającym tożsamość za granicą.


Rezerwuj terazdomki w górach