Wiedeń

Zakopane - WIEDEŃ - atrakcyjna wycieczka jednodniowa

Wiedeń - stolica, a zarazem największe miasto Austrii leżące nad Dunajem. To jedno z najczęściej odwiedzanych miast w Europie. Przyciąga bogactwem wielowiekowej historii, kultury i tradycji. Na każdym kroku zachwyca turystów, a tradycja przeplata się ze współczesnością. Wiedeńskie parki, pałace, monumentalne świątynie, staromiejskie uliczki, muzea, restauracje, kawiarnie, urocze sklepiki pozwalają oderwać się od codzienności i poczuć atmosferę tego niepowtarzalnego miasta.

Podczas wycieczki zobaczymy m.in. gotycką Katedrę Św. Szczepana, Ratusz, Operę Wiedeńską, Parlament, Uniwersytet, Hofburg, dawną siedzibę Habsburgów – Pałac Schönbrunn i otaczające go przepiękne ogrody, Palmiarnię, arkadę Glorietta.


Wiedeń - galeriaDZIEŃ:  czwartek (wyjazd w nocy ze środy na czwartek)


WYJAZD: 00.30 POWRÓT: ok.00.00


CENA:
Dorośli: 275zł
Studenci do 26 lat i młodzież: 250zł
Dzieci 4-10 lat: 225zł


*10% zniżki od ceny wycieczki dla osób niepełnosprawnych za okazaniem ważnej legitymacji.         
** 5zł zniżki od ceny wycieczki dla posiadacza Karty Dużej Rodziny - za okazaniem karty.
Zniżki są przyznawane przy płatności gotówką. Po dokonaniu wpłaty online nie ma możliwości uzyskania rabatu (zwrotu różnicy).

Cena zawiera: przejazd komfortowym autokarem lub busem (zależnie od frekwencji), opiekę pilota, przewodnika po Wiedniu, audio guide, ubezpieczenie NNW i KL, poczęstunek: kanapka+ woda 0,5l.

Obowiązkowo płatne: bilet na METRO i komunikację miejską: 8€dorośli i młodzież powyżej 15 roku życia/ 0€dzieci do 15 lat (obowiązuje tylko w wakacje i w dni wolne od szkoły)/ GRATISdzieci do 6 lat.

Opcjonalnie płatne:  Pałac Schönbrunn (Imperial Tour): 18€ dorośli/ 16€ studenci (posiadający legitymację międzynarodową), niepełnosprawni/ 13€ dzieci i młodzież 6-18 lat/ GRATIS dzieci do 6 lat.                  

Organizator nie odpowiada za zmiany cen wstępów w trakcie sezonu.


UWAGA: 

Warunki przekroczenia granicy będą zależne od zasad panujących w danym kraju na dzień realizacji wycieczki.

Przypominamy o obowiązku posiadania dokumentu stwierdzającego tożsamość podróżującego- paszportu lub dowodu osobistego. Obowiązek ten dotyczy również dzieci. Legitymacja szkolna NIE JEST dokumentem stwierdzającym tożsamość za granicą.

Każdy uczestnik wycieczki powinien pamiętać o odpowiednim, wygodnym, obuwiu oraz ciepłej odzieży.  Na drogę warto zabrać napoje i kanapki.

Rezerwuj teraz
domki w górach