Lubowla

Wycieczka Zamek Lubowla i Ścieżka w koronach drzew w jeden dzień.

Zamek Lubowla został wybudowany pod koniec XIII wieku i jest ściśle związany z polską historią. U jego podnóży znajduje się skansen, który przybliża tradycyjne życie na wsi. Ścieżka w koronach drzew znajduje się w samym sercu pięknego lasu Doliny Bachledzkiej. Spacerując nią zapoznajemy się z miejscową florą i fauną.


Zamek Lubowla i Ścieżka w koronach drzew - galeriaDZIEŃ: piątek


WYJAZD: 08.00 POWRÓT: ok. 19.00


CENA:
Dorośli: 99zł
Studenci do 26 lat i młodzież: 89zł
Dzieci 4-10 lat: 79zł
Dzieci do 4lat: 40zł*10% zniżki od ceny wycieczki dla osób niepełnosprawnych za okazaniem ważnej legitymacji.
** 5zł zniżki od ceny wycieczki dla posiadacza Karty Dużej Rodziny - za okazaniem karty.
Zniżki są przyznawane przy płatności gotówką. Po dokonaniu wpłaty online nie ma mozliwości uzyskania rabatu (zwrotu różnicy).

Cena zawiera: przejazd autokarem lub busem (zależnie od frekwencji), opiekę pilota, przewodnika w Zamku, ubezpieczenie NNW i KL.

Dodatkowo płatne:
Zamek + skansen: 9€ dorośli/ 6€ studenci, emeryci 60+/ 5€ dzieci 6-19 lat/ 15€ bilet rodzinny (max. 4 dzieci do 15 lat);
Ścieżka w koronach drzew: 10€ dorośli/ 8€ dzieci 3-14 lat, emeryci 65+, osoby o znacznym stopniu niepełnosprawności/ 25€ bilet rodzinny (2+2. Dodatkowe dziecko do 14 lat dopłata 6€)/ GRATIS dzieci do 3 lat;
Ścieżka w koronach drzew + Gondola (przejazd dwukierunkowy): 20€ dorośli/ 16€ dzieci 3-14 lat, emeryci 65+, osoby o znacznym stopniu niepełnosprawności/ 49€ bilet rodzinny (2+2. Dodatkowe dziecko do 14 lat dopłata 13€)/ GRATIS dzieci do 3 lat

Organizator nie odpowiada za zmianę cen wstępów w trakcie sezonu.UWAGA:

Warunki przekroczenia granicy będą zależne od zasad panujących w danym kraju na dzień realizacji wycieczki.

Przypominamy o obowiązku posiadania dokumentu stwierdzającego tożsamość podróżującego - paszprtu lub dowodu osobistego. Obowiązek ten dotyczy również dzieci. Legitymacja szkolna NIE JEST dokumentem stwierdzającym tożsamość za granicą.

Każdy uczestnik wycieczki powinien pamiętać o odpowiednim, wygodnym, obuwiu oraz ciepłej odzieży. Na drogę warto zabrać napoje i kanapki.

Rezerwuj teraz

domki w górach