Dookoła Tatr

DOOKOŁA TATR - w jeden dzień objedziemy dookoła całe Tatry!

Wycieczka łącząca w sobie wiele różnorodnych atrakcji. Jej trasa biegnie najpiękniejszymi górskimi drogami.

Poprzez polskie Podtatrze, a więc wyloty dolin Kościeliskiej i Chochołowskiej, dalej przez Witów i Chochołów dotrzemy na Słowację.

Pierwszym zwiedzanym miejscem jest wznoszący się na 112 metrowej skale Zamek Orawski, gdzie czeka nas prawie dwugodzinny spacer po komnatach, muzeum etnograficznym, archeologicznym i historycznym połączony z występami nadwornych aktorów oraz pokazem ornitologicznym.

Dalszy etap wycieczki to autokarowa wspinaczka zboczami Tatr Zachodnich, by z Orawy przenieść się do krainy Janosika - Liptowa. W głębi Doliny Demianowskiej udamy się do Jaskini Wolności, jednej z największych i najpiękniejszych jaskiń Europy. Przemierzając Słowackie Podtatrze, zobaczymy tatrzańskie kurorty: Szczyrbskie Jezioro, Smokowiec, Tatrzańską Polankę i Łomnicę. W Liptowskim Mikulaszu przewidujemy postój na obiad i zakupy.Dookoła Tatr - galeriaDZIEŃ: czwartek


WYJAZD: 8.00 POWRÓT: ok.19:00


CENA:
Dorośli: 99zł
Student do 26 lat, młodzież: 89zł
Dziecko 3-10 lat: 79zł
Dzieci do 3 lat: 45zł


*10% zniżki od ceny wycieczki dla osób niepełnosprawnych za okazaniem ważnej legitymacji.
** 5zł zniżki od ceny wycieczki dla posiadacza Karty Dużej Rodziny - za okazaniem karty.
Zniżki są przyznawane przy płatności gotówką. Po dokonaniu wpłaty online nie ma możliwości uzyskania rabatu (zwrotu różnicy).

Cena zawiera: przejazd autokarem lub busem (zależnie od frekwencji), opiekę pilota, przewodnika po zwiedzanych obiektach (w Zamku Orawskim w jęz. słowackim), możliwość dekustacji wina, ubezpieczenie NNW i KL.

Dodatkowo płatne: Zamek Orawski: 9€ osoba dorosła/ 4,5€ studenci, dzieci 0-18 lat, niepełnosprawni, seniorzy 60+
Jaskinia Demianowska - trasa tradycyjna: 10€ dorośli/ 9€ uczniowie,  studenci, seniorzy 60+ / 5€ dzieci 6-15 lat, niepełnosprawni powyżej 15 lat/ GRATIS dzieci do 6 lat.   

Opcjonalnie płatne: Foto  5€ w Zamku Orawskim; Foto/Video w Jaskini 10€; kanapka 6zł.

Organizator nie odpowiada za zmianę cen wstępów w trakcie trwania sezonu.


UWAGA:

Warunki przekroczenia granicy będą zależne od zasad panujących w danym kraju na dzień realizacji wycieczki.

Przypominamy o obowiązku posiadania dokumentu stwierdzającego tożsamość podróżującego - paszportu lub dowodu osobistego. Obowiązek ten dotyczy również dzieci. Legitymacja szkolna nie jest dokumentem stwierdzającym tożsamość za granicą. 

Każdy uczestnik wycieczki powinien pamiętać o odpowiednim, wygodnym, obuwiu oraz ciepłej odzieży. Na drogę warto zabrać napoje i kanapki.

Rezerwuj teraz
domki w górach